Najbliższe zajęcia otwarte:

VADEMECUM GWARANCJI UBEZPIECZENIOWYCH (zajęcia zdalne, certyfikat IDD)
3 grudzień

UMOWA UBEZPIECZENIA - prawo w praktyce (zajęcia zdalne, certyfikat IDD)
10 grudzień


Część opłaty za warsztaty wspomaga potrzebujące dzieci:
Fundacja "Pożywienie Darem Serca",
Fundacja Pomocy Dzieciom Tybetu.

Autor

Wychowałem się w małym miasteczku na Roztoczu. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy w PZU SA i WARTA SA zarządzając działami ubezpieczeń finansowych. Przez ponad 11 lat zajmowałem się różnymi aspektami ubezpieczeń - od opracowania produktów, ich sprzedaż i obsługę aż po likwidację szkód. Szersze spojrzenie zapewnił mi udział w zagranicznych konferencjach, szkoleniach i stażach w firmach ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych.
W międzyczasie popełniłem trzy książki (w tym, razem z kolegą, monografię „Ubezpieczenia finansowe”) oraz kilkadziesiąt artykułów opublikowanych w profesjonalnych periodykach. Jestem też współautorem poradników dla przedsiębiorców. Doświadczenia dydaktyczne zbierałem podczas prowadzenia wielu szkoleń i seminariów, m.in. na zlecenie Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych, czy Institute for International Research. Jestem wykładowcą Szkoły Głównej Handlowej (studia podyplomowe).
Najbardziej cenię sobie połączenie dwóch cech - profesjonalizmu i pragmatyzmu.
Lubię piesze, rowerowe, rzeczne i narciarskie wyprawy. Staram się też od czau do czasu nabrać dystansu wyjeżdżając do "mniej" cywilizowanych zakątków świata.

Jacek Kukiełka


Tirador-warsztaty pomysłów, Jacek Kukiełka
ul. Wóycickiego 7K/1, 01-938 Warszawa, tel. 502 192 088
Regon 015753676, NIP 918-116-75-00
mBank 87 1140 2004 0000 3602 3492 0475